Prachtige set van 28 energie-kaarten gemaakt door de kunstenares Ann Sijtsma uit Leeuwarden. De set bevat 7 aspecten die ieder 4 kaarten bevatten. De kaarten zijn gedrukt op papier en gelamineerd zodat je ze onder een glas water kunt leggen. Het water neemt de energie van de kaart op en wanneer je dat drinkt, geef je voeding aan je lichaam met deze energie. Afmeting kaarten 10,5 x 10,5 cm.
(klik op de afbeelding en je ziet voorbeelden van de kaarten)
Hoe je de kaarten kunt gebruiken.
Stel een vraag aan het universum. Je kunt een vraag stellen om antwoord te krijgen op iets dat je bezig houdt. Je kunt het universum ook vragen wat het je nu te vertellen heeft.
Je houdt de kaarten met de afbeeldingen naar beneden vast en kiest een kaart. Je kunt de kaarten ook voor je uitspreiden en voelen welke kaart je "trekt".
Je kunt uit de hele stapel kiezen of eerst de kaarten van 1 aspect van dit thema bij elkaar zoeken. Het beeld dat je kiest, geeft je precies wat je op dit moment in je leven nodig hebt via de kleuren, de vormen, het lijnenspel en de energie die daarin ligt.
De tekst helpt je wellicht je bewust te worden van een aspect binnen dit thema waarover je kunt mediteren, met vrienden praten of gewoon eens na kunt denken.
Je kunt jezelf vragen: "Wat betekent het voor mij dat ik juist nu op dit moment deze kaart trek? "
Je kunt dit natuurlijk doen wanneer je alleen bent maar ook in gezelschap. Het levert verrassende gesprekken op om dit samen met anderen te doen en te delen welke kaart je trekt, wat je daarvan vindt en wat het met je doet.
De kaarten zijn gelamineerd zodat je ze onder een glas water kunt leggen. Het water neemt de energie van de kaart op en wanneer je dat drinkt, geef je voeding aan je lichaam met deze energie.
Elk aspect heeft 4 afbeeldingen gekregen zodat ook kwartetten tot de mogelijkheden behoort.
We hopen dat deze kaarten je meer en meer in contact brengen met de wijsheid en liefde die in jou en ieder van ons in ruime mate aanwezig is.
Universum Energiekaarten Ann Sijtsma